Yritys


Kokeneita ammattilaisia ja Suomen suurin IT-verkosto

Codemen on ohjelmistoalan kokeneista ammattilaisista rakentunut konsulttiyritys. Lisäksi olemme Suomen suurin ohjelmistoyritysten verkosto, joka kokoaa yhteen Suomen parhaat konsultoinnin, ohjelmistokehityksen ja projektihallinnan asiantuntijat sekä yritykset. Verkostoon kuuluu jo yli 4000 ammattilaista!

Toimipisteemme sijaitsevat Helsingissä, Tampereella ja Ylivieskassa.

 

Työntekijää

 

Yritystä

 

Verkostolaista

 

Projektia

 

Miljoonan liikevaihto

Kiinnostuitko?

Ota yhteyttä

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Kuvassa: Juha Karjalainen

Juha Karjalainen

Toimitusjohtaja, Myynti, Julkishallinto

+358 400 855 846

juha.karjalainen@codemen.fi

Kuvassa: Misa Ahola

Misa Ahola

Hallituksen puheenjohtaja

+358 50 346 5010

misa.ahola@codemen.fi

Kuvassa: Milla Kortelainen

Milla Kortelainen

COO, hallinto

+358 45 141 0750

milla.kortelainen@codemen.fi

Kuvassa: Tero Lähteenmäki

Tero Lähteenmäki

Myynti- ja markkinointijohtaja

+358 40 547 2446

tero.lahteenmaki@codemen.fi

Kuvassa: Mika Myllynen

Mika Myllynen

Chief Information Officer

+358 40 526 4875

mika.myllynen@codemen.fi

Kuvassa: Eero Hyytinen

Eero Hyytinen

Myyntipäällikkö, Helsinki

+358 40 577 6338

eero.hyytinen@codemen.fi

Kuvassa: Mikko Nousimaa

Mikko Nousimaa

Myynti- ja markkinointipäällikkö

+358 50 372 9070

mikko.nousimaa@codemen.fi

Ohjelmistokehityksen kuulumiset suoraan sähköpostiisi!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.