Yritys


Kokeneita ammattilaisia ja Suomen suurin IT-verkosto

Codemen on ohjelmistoalan kokeneista ammattilaisista rakentunut konsulttiyritys. Lisäksi olemme Suomen suurin ohjelmistoyritysten verkosto, joka kokoaa yhteen Suomen parhaat konsultoinnin, ohjelmistokehityksen ja projektihallinnan asiantuntijat sekä yritykset. Verkostoon kuuluu jo yli 3000 ammattilaista!

Toimistomme sijaitsevat Helsingissä, Tampereella, Turussa, Oulussa ja Ylivieskassa.

 

Työntekijää

 

Yritystä

 

Verkostolaista

 

Projektia

 

Miljoonan liikevaihto

Kiinnostuitko?

Ota yhteyttä

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Eero Hyytinen

Myyntipäällikkö, Helsinki

+358 40 577 6338

eero.hyytinen@codemen.fi

Juha Karjalainen

Toimitusjohtaja

+358 400 855 846

juha.karjalainen@codemen.fi

Mika Myllynen

Chief Information Officer

+358 40 526 4875

mika.myllynen@codemen.fi

Mikko Nousimaa

Myynti- ja markkinointipäällikkö

+358 50 372 9070

mikko.nousimaa@codemen.fi

Milla Kortelainen

COO, hallinto

+358 45 141 0750

milla.kortelainen@codemen.fi

Misa Ahola

Hallituksen puheenjohtaja

+358 50 346 5010

misa.ahola@codemen.fi

Tero Lähteenmäki

Myynti- ja markkinointijohtaja

+358 40 547 2446

tero.lahteenmaki@codemen.fi

Ohjelmistokehityksen kuulumiset suoraan sähköpostiisi!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.