Kokeneita ammattilaisia ja Suomen suurin IT-verkosto

Codemen on ohjelmistoalan kokeneista ammattilaisista rakentuva konsulttiyritys. Lisäksi olemme Suomen suurin ohjelmistoyritysten verkosto, joka kokoaa yhteen Suomen parhaat konsultoinnin, ohjelmistokehityksen ja projektihallinnan asiantuntijat sekä yritykset. Verkostoon kuuluu jo yli 4000 ammattilaista!

YRITYS LUKUINA

10
Työntekijää
0
Yritystä
3000
Verkostolaista
6000
Projektia
0
Liikevaihto M€

KUINKA VOIMME AUTTAA?

Juha Karjalainen

Juha Karjalainen

Toimitusjohtaja, Myynti, Julkishallinto

+358 400 855 846

juha.karjalainen@codemen.fi

Misa Ahola

Misa Ahola

Hallituksen puheenjohtaja

+358 50 346 5010

misa.ahola@codemen.fi

Milla Kortelainen

Milla Kortelainen

COO, hallinto

+358 45 141 0750

milla.kortelainen@codemen.fi

Tero Lähteenmäki

Tero Lähteenmäki

Myynti- ja markkinointijohtaja

+358 40 547 2446

tero.lahteenmaki@codemen.fi

Mika Myllynen

Mika Myllynen

Chief Information Officer

+358 40 526 4875

mika.myllynen@codemen.fi

Henri Kiiskilä

Henri Kiiskilä

Myyntipäällikkö

+358 50 522 6477

henri.kiiskila@codemen.fi

Tuomas Huokuna

Tuomas Huokuna

Lakimies, tietosuojavastaava LL.M., CIPP-E

+358 50 466 2727

tuomas.huokuna@codemen.fi

Eero Hyytinen

Eero Hyytinen

Myyntipäällikkö, Helsinki

+358 40 577 6338

eero.hyytinen@codemen.fi

Codemen Oy

Y-tunnus: 2577936-4

+358 10 336 2600

julkishallinto@codemen.fi

Verkkolaskuosoite: 003725779364
Välittäjä: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126