Kokeneita ammattilaisia

Olemme ohjelmistoalan kokeneista ammattilaisista rakentuva konsulttiyritys joka kokoaa Suomen parhaat konsultoinnin, ohjelmistokehityksen ja projektihallinnan asiantuntijat sekä yritykset.

10
Työntekijää
0
Yritystä
3000
Verkostolaista
6000
Projektia
0
Liikevaihto M€
Juha Karjalainen
Juha Karjalainen

Toimitusjohtaja, Myynti, Julkishallinto

+358 400 855 846

juha.karjalainen@codemen.fi

Misa Ahola
Misa Ahola

Hallituksen puheenjohtaja

+358 50 346 5010

misa.ahola@codemen.fi

Milla Kortelainen
Milla Kortelainen

COO, hallinto

+358 45 141 0750

milla.kortelainen@codemen.fi

Mika Myllynen
Mika Myllynen

Chief Information Officer

+358 40 526 4875

mika.myllynen@codemen.fi

Tero Lähteenmäki
Tero Lähteenmäki

Myynti- ja markkinointijohtaja

+358 40 547 2446

tero.lahteenmaki@codemen.fi

Henri Kiiskilä
Henri Kiiskilä

Myyntipäällikkö

+358 50 522 6477

henri.kiiskila@codemen.fi

Eero Hyytinen
Eero Hyytinen

Myyntipäällikkö, Helsinki

+358 40 577 6338

eero.hyytinen@codemen.fi

Tuomas Huokuna
Tuomas Huokuna

Lakimies, tietosuojavastaava LL.M., CIPP-E

+358 50 466 2727

tuomas.huokuna@codemen.fi

Codemen Oy