Yhteystiedot


CODEMEN OY

Y-tunnus: 2577936-4
+358 10 336 2600

Helsinki
Malminkatu 34
00100 Helsinki
Tampere
Hatanpään valtatie 34 A
33100 Tampere
Turku
Joukahaisenkatu 1
20520 Turku
Oulu
Elektroniikkatie 2
90590 Oulu
Ylivieska
Vierimaantie 3
84100 Ylivieska
Verkkolaskuosoite: 003725779364
Välittäjä: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Kuinka voimme auttaa sinua menestymään?

Eero Hyytinen

Myyntipäällikkö, Helsinki

+358 40 577 6338

eero.hyytinen@codemen.fi

Henri Ranki

Myyntipäällikkö, Helsinki

+358 44 500 1364

henri.ranki@codemen.fi

Juha Karjalainen

Toimitusjohtaja

+358 400 855 846

juha.karjalainen@codemen.fi

Liselott Monni

Myyntipäällikkö, Helsinki

+358 44 506 2263

liselott.monni@codemen.fi

Mika Myllynen

Chief Information Officer

+358 40 526 4875

mika.myllynen@codemen.fi

Mikko Nousimaa

Myynti- ja markkinointipäällikkö

+358 50 372 9070

mikko.nousimaa@codemen.fi

Milla Kortelainen

COO, hallinto

+358 45 141 0750

milla.kortelainen@codemen.fi

Misa Ahola

Hallituksen puheenjohtaja

+358 50 346 5010

misa.ahola@codemen.fi

Niilo Alfthan

Chief Designer

+358 50 385 3966

niilo.alfthan@codemen.fi

Tero Lähteenmäki

Myynti- ja markkinointijohtaja

+358 40 547 2446

tero.lahteenmaki@codemen.fi

Kiinnostuitko?

Ota yhteyttä

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Ohjelmistokehityksen kuulumiset suoraan sähköpostiisi!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.