Yhteystiedot


CODEMEN OY

Y-tunnus: 2577936-4
+358 10 336 2600

julkishallinto@codemen.fi

Verkkolaskuosoite: 003725779364
Välittäjä: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126
Helsinki
Kauppaneuvoksentie 8
00200 Helsinki
Tampere
Hatanpään valtatie 34 A
33100 Tampere
Ylivieska
Vierimaantie 3
84100 Ylivieska
Viro, Tallinna
Roseni tn 13
10111 Harjumaa

Kuinka voimme auttaa sinua menestymään?

Kuvassa: Juha Karjalainen

Juha Karjalainen

Toimitusjohtaja, Myynti, Julkishallinto

+358 400 855 846

juha.karjalainen@codemen.fi

Kuvassa: Misa Ahola

Misa Ahola

Hallituksen puheenjohtaja

+358 50 346 5010

misa.ahola@codemen.fi

Kuvassa: Milla Kortelainen

Milla Kortelainen

COO, hallinto

+358 45 141 0750

milla.kortelainen@codemen.fi

Kuvassa: Tero Lähteenmäki

Tero Lähteenmäki

Myynti- ja markkinointijohtaja

+358 40 547 2446

tero.lahteenmaki@codemen.fi

Kuvassa: Mika Myllynen

Mika Myllynen

Chief Information Officer

+358 40 526 4875

mika.myllynen@codemen.fi

Kuvassa: Niilo Alfthan

Niilo Alfthan

Chief Designer

+358 50 385 3966

niilo.alfthan@codemen.fi

Kuvassa: Eero Hyytinen

Eero Hyytinen

Myyntipäällikkö, Helsinki

+358 40 577 6338

eero.hyytinen@codemen.fi

Kuvassa: Mikko Nousimaa

Mikko Nousimaa

Myynti- ja markkinointipäällikkö

+358 50 372 9070

mikko.nousimaa@codemen.fi

Tuomas Huokuna

Lakimies, LL.M

+358 50 466 2727

tuomas.huokuna@codemen.fi

Kiinnostuitko?

Ota yhteyttä

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Ohjelmistokehityksen kuulumiset suoraan sähköpostiisi!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.